Veikalu plaukti - Tirdzniecības plauktu sistēmas

VEIKALU PLAUKTI - TIRDZNIECĪBAS SISTĒMAS

Veikalu plauktu sistēmas ir svarīga jebkura mazumtirdzniecības uzņēmuma sastāvdaļa. Tās ne tikai palīdz izvietot preces, bet arī maksimāli efektīvi izmantot telpu platību, turklāt pareizi izvēlēti veikalu plaukti padara produktus vizuāli pievilcīgākus apmeklētājiem/pircējiem.  

Labi izstrādātā sistēmā, veikalu plaukti nodrošina vieglu piekļuvi produktiem, kurus vēlaties izvietot. Turklāt tai jābūt veidotai tā, lai klienti varētu viegli orientēties veikalā. Piemēram, ja ejas ir pārāk šauras, pircēji var atstāt veikalu ātrāk un meklēt nepieciešamo preci citur. Labi projektētai tirdzniecības vietai jābūt arī viegli tīrāmai. 

Veikalu plauktu sistēmas
Lai gan veikala plauktu sistēmām jābūt estētiski pievilcīgām, jāņem vērā arī plauktu funkcijas. Tiem jābūt viegli manevrējamiem un funkcionāliem personāla vajadzībām. Vislabāk, ja sistēmā ir iespējams izvietot jūsu pārdotos produktus, un vienlaikus tā ir viegli kopjama. Visbeidzot, tai jābūt pietiekami izturīgai, lai kalpotu daudzus gadus. Turklāt šīs sistēmas ir ideāli piemērotas arī lielveikalu ejām, un tajās var izvietot smagas preces.

Veikala plauktu sistēma ir projektēta un ražota saskaņā ar starptautiskajiem būvniecības standartiem. Plauktiem ir GS drošības sertifikāts, ko izsniedzis Vācijas institūts TUV Rheinland. Šis sertifikāts apliecina, ka plauktu kvalitāte un drošība ir novērtēta un pārbaudīta saskaņā ar stingriem Vācijas un Eiropas noteikumiem.

 

GS Sertifikāti veikalu plauktiem


MŪSU PROJEKTI

BĒRNU ROTAĻLIETU VEIKALA IEKĀRTOŠANA DĀNIJĀ VEIKALU TĪKLA "TOP" JAUNAIS VEIKALS SIGULDĀ SALDUMU VEIKALS TALLINĀ, IGAUNIJA AS "LPB" JAUNĀ "TOP!" VEIKALA ATKLĀŠANA ĀDAŽOS
"SALOME TARTU" TIRDZNIECĪBAS ZĀLE, IGAUNIJA VEIKALU TĪKLS "TOP" - CĒSIS KARUPOEG PUHH OÜ LAKE CENTRS Tallinā, Igainijā SIA "KOOL LATVIJA", RĪGA/LĪGATNE