VVN atkārtoti saņem apliecinājumu par atbilstību augstākajam kredītspējas līmenim AAA

Pirms gada saņēmām apliecinājumu no “Bisnode Latvija” par to, ka SIA “Viss veikaliem un noliktavām” atbilst augstākajam kredītspējas līmenim, saņemot AAA sertifikātu. Priecājamies paziņot, ka šogad saņēmām AAA sertifikāta pakalpojuma pagarinājumu, kas nozīmē, ka VVN ir viens no retajiem uzņēmumiem Latvijā, kurš sasniedzis visaugstāko kredītspēju.

Ar šo sasniegumu lepojamies, jo tikai 3% no Latvijas uzņēmumi atbilst augstākajam kredītspējas līmenim AAA un mēs esam vieni no tiem. Vienkāršais AAA kredītreitinga skalas modelis ir ieguvis atpazīstamību un popularitāti gan Skandināvijā, gan Igaunijā un citās valstīs, kur darbojas “Bisnode” grupas uzņēmumi. No 2019 gada AAA kredītreitings ir pieejams arī Latvijā. Reitinga aprēķins tiek veidots, balstoties uz četriem informācijas pamata blokiem – darbība, izcelsme, maksātspēja un finanses. Analīzi un katra kritēja ietekmes svaru nosaka skandināvu eksperti ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi. AAA reitinga skalas popularitātes pamatā ir vienkāršība – novērtējuma princips ir ērti un viegli saprotams ikvienam, gluži kā 10 baļļu vērtējuma sistēma skolās.

Tas, ka atkārtoti esam saņēmuši šo sertifikātu liecina par to, ka esam uzticams sadarbības partneris un pakalpojumu sniedzējs uz kuru klienti var paļauties. Kad pirmo reizi saņēmām šo apliecinājumu, solījām, ka turpmāk darbosimies ar tādu pašu entuziasmu, lai būtu izcils atbalsts un uzticams sadarbības partneris saviem klientiem un sadarbības partneriem. Arī šogad varam teikt, ka mēs tiecamies uz vēl labāku sevis versiju, mērķtiecīgi strādājot pie pakalpojumu kvalitātes, lai saviem klientiem sniegtu labāko pieredzi. Pateicamies visiem mūsu sadarbības partneriem un klientiem par izrādīto uzticību, jo vieni mēs šo augsto atzinību nebūtu saņēmuši.

AAA kredītspējas sertifikāts

02.06.2021