Mordernas norēķinu zonas jūsu veikalam

VVN ir viens no vadošajiem veikalu un noliktavu aprīkojumu ražotājiem un piegādātājiem Baltijā un Skandināvijas valstīs ar plašu sadarbības tīklu visā Eiropā. Šobrīd piedāvājam jums modernus un efektīvus risinājumus jūsu veikala norēķinu zonām.

Mūsdienīgi norēķinu zonu risinājumi palīdz nodrošināt iepirkšanās procesa vadību, apadarot procesu ātru un ērtu, tādā veidā nodrošinot patīkamu iepirkšanās pieredzi. Tie palīdz optimizēt veikala darbu, un samazina darbinieku noslodzi.

MSG ir vismodernāka kases galdu līnija, to raksturo mūsdienīgais dizains un augstas kvalitātes materiāli: alumīnijs un jaunās paaudzes plastmasa. MSG Kases galdi ar konveijera lentu ir pieejami vairāk nekā 100 krāsās.

KSG līnijas kases galdi ļauj viegli veidot kasiera darba vietu un pielāgot tās telpas izvietojumam un individuālajām vajadzībām.

Lai atvieglotu izvēli, piedāvājam sešus kases galdu telpisko izvietojumu pamatvariantus.


Norēķinu zona ir pēdējā vieta impulsa pirkumiem un pēdējā iespēja nostiprināt veikala moderno un draudzīgo tēlu. Sniedzat pilnīgas ērtības Jūsu klientiem, izvēloties jaunas pašapkalpošanās kases, kas uzlabo rindas apkalpošanu un paātrinātu norēķinus par pirkumiem.

23.01.2024