Elektriskās mobilo plauktu sistēmas

Elektropiedziņas mobīlo plauktu sistēmas


Mobīlie plaukti ar SOFT TOUCH sistēmu ir patiesi inovatīvs risinājums. Atsevišķu vienību pārvietošana vairs neprasa nekādu fizisku piepūli. Viegli pieskarieties panelim, lai piekļūtu nepieciešamajiem arhīviem. Tas ir ideāls risinājums lieliem arhīviem, kad lietotāji nes dokumentus rokās. Plaukti pārvietojas līgani un vienmērīgi, kas aizsargā plauktu saturi no to pozīcijas maiņas pārvietošanās laikā.

   Specifikāciju katalogs

Mobīlās arhīvu plauktu sistēmas


Funkcijas

Pārvietojama plauktu sistēma nodrošina transmisijas iespēju, izmantojot elektromotoru un zobratus, kas savienoti ar transmisijas vārpstu. Vadības sistēmai ir šādas funkcijas:

  • atvēršana,
  • bloķēšana,
  • aizvēršana,
  • signalizācija,
  • pavēršana vēdināšānai,
  • lietotāju aizsardzība, drošība

Sliedes plauktu pārvietošanai

Sliedes plauktu pārvietošanai Mobīlo plauktu sistēmām ir cinkotas sliedes ar augstumu 12 mm. Sliedes tiek piestiprinātas pie grīdasTrase ir noenkurota pie grīdas ar skrūvēm. Pārvietošanas ķēdēm ir pretslīpuma sistēma, kas pasargā no apgāšanās. Optimāli izvēlēts sliežu skaits nodrošina vienmērīgu un vieglu vienību kustību.

Metāla rāmis

Metāla rāmis Rāmis ir izgatavots no tērauda profiliem, kas pārklāti ar pulverkrāsojumu RAL 7035 krāsā. Rāmis ir aprīkots ar vārpstiem un čuguna riteņiem. Riteņiem ir lodīšu gultņi, lai uzlabotu lietošanas kvalitāti. Rāmji ir aprīkoti ar gumijas distances buferiem, lai novērstu bloku noslīdēšanu. Pārvietojamie plaukti nodrošina transmisijas iespēju, izmantojot elektromotu un zobrati, kas savienoti ar transmisijas vārpstu.


Plauktu nesošās sienas

Plauktu nesošās sienas Nesošā siena ir izgatavota no tērauda ar pulvera pārklājumu, perforēta ik pēc 25 mm. Tādējādi plauktus var noregulēt jebkurā vēlamajā augstumā. Vienību papildu stingrībai tiek pielietota šķērsvirziena stiprinājumi.


Plaukti un sānu paneļi

Plaukti un sānu paneļi Plaukti ir izgatavoti no tērauda un ir aprīkoti ar sadalītājiem, kas neļauj dokumentiem pārvietoties citiem plauktiem. Plauktu kravnesība ir 40 kg vai 80 kg (pēc izvēles). Priekšējā nesošā siena no vadības paneļa sāniem, ir pārklāta ar dekoratīvu paneli. Visā paneļa platumā ir vieta nosaukumu zīmēm


Drošība

Mobīlo plauktu kontroles panelis Plaukti ir izstrādāti ar iespēju bloķēt to pārvietošanu ar speciālām atslēgām. Piekļuve noteiktām vienībām var tikt ierobežota tikai darbiniekiem, kuriem ir noteikta atslēga. Plauktiem ir iebūvēta nakts pozicionēšanas iespēja. Visas vienības pārvietojas, lai nodrošinātu vienādu attālumu starp tām, kā arī nodrošinātu uzglabāto priekšmetu papildu ventilāciju. Iekārtas ir aprīkotas ar elektrisko pārslodzes aizsardzību, kas kustības laikā reaģē uz jebkādiem šķēršļiem. Tāpat plaukti ir aprīkoti ar pasīvo drošības sistēmu, kas ļauj lietotājiem apskatīt atvērto aleju, pirms tā tiek aizvērta.


Kontroles panelis

Mobīlie plaukti aprīkoti ar kontroles paneli Sistēmas pārvietošana tiek veikta caur vadības paneli, kas atrodas uz katras vienības priekšējās sienas. Ar vienu vadības bloku iespējams pārvietot arī visas vienības. Vadības panelis ļauj norādīt kustības virzienu un ejas atvēršanu. Konkrētas vienības atvēršana un aizvēršana notiek, vienkārši nospiežot pogu vadības panelī. Panelis ir aprīkots ar signālu diožu sistēmu, kas informē par sistēmas kļūmi. Ir izveidota arī papildus kontroles programmatūra avārijas vietas un veida noteikšanai un signalizācijai.

Kontroles panelis Vadības programmnodrošinājums.


Mobīlo plauktu sistēmu aksesuāri

Mobīlo plauktu apgaismojums Apgaismojums tiek kontrolēts elektroniski un darbojas tikai virs ierīces, ko pašlaik izmanto personāls. Apgaismojums ieslēdzas automātiski, kad eja tiek atvērta, un izslēdzas, kad tā tiek aizvērta, kā arī programmatūra ļauj lietotājam iestatīt laiku, pēc kura gaisma izslēdzas.
Režģa panelis Režģa paneļu sistēma drošai gleznu uzglabāšanai.
Rāmja tipa atvilknes Izvelkamās rāmja tipa atvilktnes atvieglo piekļuvi dokumentiem.


Mobīlo plauktu sistēmu specifikācija

Augstums

2019 mm

2394

Plaukta platums 1000 mm 750
Plaukta dziļums 300 mm
Plauktu skaits sekcijā 5, 6 vai 7 plaukti + 1 augšējais plaukts kā pārsegs pret putekļiem
Atstarpe starp plauktiem 350 mm
Augstuma regulēšanas iespēja
Ik pēc 25 mm
Plaukta kravnesība 40 kg 80 kg (pēc izvēles)
 Pārvietošanas mehānisms Elektrisks


Papildaprīkojums
Plauktu starpsienas/atdalītāji;
Slēdzenes/bloķēšanas mehānisms rokturim;
Izvelkama atvilktne un rāmis (tikai 370 mm dziļiem plauktiem);
Izvelkami/pagarināmi plaukti;
Režģu sieti rāmju, gleznu u.tml. pakarināšanai vai garderobes plauktu ierīkošanai.

Mobīlo plauktu sistēmu specifikācija


Biroja plaukti ar Soft Touch elektropiedziņas sistēmu


Elektriskie biroja plaukti ir ļoti efektīvs risinājums kas būtiski atvieglo biroja iekārtojuma maiņu un tā modernizāciju. Mūsdienās elastīgi risinājumi ir vadošie biroju telpu dizainā. Specilizētu telpu vietā mēs piedāvājam mobilos biroja plauktus, kuriem ir vispusīgs pielietojums.

Izmantot mobīlas biroja plauktu sistēmas ir ne tikai vienkāršāk un lētāk nekā būvēt starpsienas, bet viņus iepējams arī paplašināt sekojot mainīgajām uzņemuma vajadzībām.

Iespējams izveidot sociālo telpu ar apģērbu skapjiem un apavu plauktiem. Pēdējā stacionārā daļā ir polsterēts sēdeklis, kurā darbinieks var atpūsties pārtraukumā, pazvanīt vai iedzert kafiju. Bīdāmie biroja plaukti ar elektrisko piedziņu, kas papildināti ar polsterētiem elementiem, ir novatorisks ieteikums visaptverošai biroja telpas iekārtošanai. 

Biroja plaukti ar Soft Touch elektropiedziņas sistēmu


Biroja mobīlo plauktu tehniskā specifikācija

Augstums 1500
Platums 1000 1500 2000
Dziļums 600 800
Uzlabota konstrukcija Virspuse klāta ar 16 mm biezu MDF plāksni ar finierētām malām, plauktu korpuss izgatavots no 0,6 – 0,8 mm biezas tērauda loksnes, skapju durvis izgatavotas no 16 mm biezas MDF plātnes un 0,8 mm biezas tērauda loksnes, priekšējās sienas izgatavotas no 1,0 mm biezas tērauda loksnes, plauktu priekšpuses un aizmugures elementi ir polsterēti.
Uzlabota komplektācija ~725mm plati skapji ar žalūziju durvīm, aprīkoti ar ~300mm un ~400mm dziļiem metāla plauktiem, montējami no abām pusēm ,drēbju pakaramais, ~300 mm un ~400 mm dziļi skapīši ar MDF vai metāla durvīm, montējami sekcijas abās pusēs, nodalījums failu kastēm, plaukti regulējami ik pēc 25mm, ~450mm augsts polsterēts sēdeklis
Pārvietošana Elektriskā piedziņa, barošanas bloks novietots pie sliedes, sekcijas var pārvietot jebkurā attālumā, piedziņas transmisija izmanto mazjaudas elektromotoru un zobratiem, kas savienoti ar piedziņas vārpstu.
Elektriskā padeve Plauktu instalācija tiek darbināta ar 230 V AC/16A, visi vadības un piedziņas elementi tiek darbināti ar maks. 24V līdzstrāvas spriegums.
Vadība Skārienvadības panelis, kas novietots uz katras sekcijas priekšējās sienas, vadāms ar pogām, kas norāda sekciju kustības virzienu un koridora atvēršanu, papildu plauktu vadības programma, lai noteiktu un signalizētu bojājuma vietu un veidu.
Vadības paneļa funkcijas - atvēršana, - bloķēšana, - atiestatīšana, - atteices indikācija, - izkliedēšana, - ventilācija, - darbinieka aizsardzība, - drošība
Sliedes Cinkotas sliedes pieskrūvētas grīdai.
Drošība Sistēmas pārslodzes noteikšanas funkcija, - plauktu apturēšanas funkcija pie 30 kg pretestības - pārslodzes sistēma (elektriska), reaģē uz strāvas palielinājumu elektriskajā ķēdē, saskaroties ar šķērsli starp sekcijām.
Citas funkcijas Naksts pozicionēšanas funkcija, kas ļauj noteiktā laikā pavērt plauktus vēdināšānai.