VVN - pārbaudīta izvēle klientiem un sadarbības partneriem

Esam gandarīti un lepni par mūsu uzņēmuma darbības procesiem un vērtībām, ko apliecina Bisnode Latvija piešķirtais augstākais uzņēmuma kredītspējas vērtējums AAA. Ar tādu pašu entuziasmu darbosimies arī turpmāk, lai būtu izcils atbalsts un uzticams sadarbības partneris saviem klientiem un sadarbības partneriem. Sakām lielu paldies ikvienam no Jums, par līdzšinējo uzticību un sadarbības izvēli.

Bisnode Latvia (SIA “Datu serviss”) ir Bisnode Group uzņēmums, kas ir vadošā datu un analītikas kompānija Ziemeļu un Centrālajā Eiropā. Bisnode Latvija analizē datus par Latvijas uzņēmumiem no oficiālām Latvijas Republikas datu bāzām, partneriem un citiem atvērtajiem avotiem. Bisnode ir pārstāvēts 19 valstīs un ir viens no vadošajiem uzņēmējdarbības informācijas sniedzējiem Eiropā.

AAA reitingu šobrīd Bisnode Latvija ir piešķirīs 3% Latvijas uzņēmumu. Aprēķinot reitingu, tiek ņemti vērā uzņēmuma darbība, izcelsme, finanšu rādītāji, maksājumu disciplīna (no VID un 5 Latvijas parādu piedziņas kompāniju datu bāzēm: Conventus, PausKonsults, Intrum, Julianus Inkaso, Coface Credit Management).

AAA sertifikāts


24.05.2020