Nākotne negaida rindā! Inovatīvi risinājumi mazumtirdzniecības jomā.

Klientu prasības un vēlmes iet līdzi laikam. Mūsdienu klienti novērtē ērtu, ātru un drošu servisu. Lai to nodrošinātu, nemitīgi ieviešam jauninājumus, kas uzlabo apkalpošanas kvalitāti, apkopo nozīmīgus datus par klientu iepirkšanās paradumiem un optimizē veikalu darbību, paaugstinot ienākumus.

MOBILĀS PAŠAPKALPOŠANĀS KASES

Inovatīvs risinājums norēķinu zonās, kas padara efektīvāku veikala darbību un atvieglo klienta iepirkšanās procesu. Klientam nav jāgaida rindā, iepirkšanās process ir ātrs un ērts, rada patīkamu iepirkšanās pieredzi. Palīdz optimizēt veikala darbu, samazina darbinieku noslodzi, ar LED ekrāna palīdzību ļauj informēt klientu par papildus produktu iegādi, kā arī apkopo datus par klienta iepirkšanās paradumiem.


Uzzināt vairāk

PREČU TIRDZNIECĪBAS AUTOMĀTS

Preču tirdzniecības automāts ir atvērts 24/7, pilnībā nokomplektēts, vienkārši un intuitīvi lietojams, ļoti efektīvs un – kas ir pats svarīgākais – pilnībā automatizēts - tās ir nākotnes tirdzniecības vietas. Pateicoties automatizētiem veikaliem, mēs varam tos pārvērst par liela mēroga moderniem tirdzniecības automātiem. Preču tirdzniecības automāta Ietilpība ir 2-4 tūkstošu preču vienību apmērā, tas ir lielisks risinājums darbinieku trūkuma gadījumā, kā arī darbojas kā datu vākšanas un apkopošanas mehānisms.


Uzzināt vairāk

PAŠAPKALPOŠANĀS KASES

Norēķinu zona ir pēdējā vieta impulsa pirkumiem un pēdējā iespēja nostiprināt veikala moderno un draudzīgo tēlu. Sniedzat pilnīgas ērtības Jūsu klientiem, izvēloties jaunas pašapkalpošanās kases, kas uzlabo rindas apkalpošanu un paātrinātu norēķinus par pirkumiem.


Uzzināt vairāk

INTELIĢENTIE PLAUKTI – LIELISKS RISINĀJUMS MAZUMTIRDZNIECĪBĀ

Inteliģentie plaukti ļauj iegūt un analizēt reāllaika realizācijas datus - kurās dienās, stundās un no kuras vietas veikalā klienti iegādājas produktu, kā klientu rīcību ietekmē digitālais ceļrādis, kuriem zīmoliem, vai produktu komplektiem klienti dod priekšroku, palīdz analizēt un optimizēt krājumu pārzināšanu.


Uzzināt vairāk

LABI PAMANĀMS SVAIGUMS UN KRAUKŠĶĪGUMS!

Mīklas izstrādājumu plauktu risinājumi. Maizes plaukti, pateicoties to koka elementiem un slēgtajiem nodalījumiem, atšķiras no citām veikalu plauktu sistēmām. VVN maizes plauktiem ir dažādas funkcijas un tie ir lieliski piemēroti mīklas izstrādājumu izvietošanai.


Uzzināt vairāk

AUGĻU UN DĀRZEŅU PLAUKTS – JŪSU VEIKALA VIZĪTKARTE

Skaista un krāsaina produktu izvēle, ko papildina moderns dizains un plašs augļu un dārzeņu klāsts, uzlabo veikala apgrozījumu, un gudra pārtikas preču arhitektūra ļauj veikala darbiniekiem efektīvāk atjaunot preču krājumus un veikt tīrīšanu.


Uzzināt vairāk


17.06.2020