Loģistikas profesionāļi AS “Eugesta Eesti” izvēlas VVN

VVN piegādāja un veica noliktavas plauktu montāžu 11 550 palešu vietām uzņēmuma AS "Eugesta Eesti" noliktavai 10 400 kvadrātmetru platībā. AS “Eugesta Eesti” ir viens no vadošajiem loģistikas un izplatīšanas uzņēmumiem Baltijā. Igaunijā veiksmīgi darbojas kopš 2008. gada un turpina attīstīties. Piemēroti loģistikas procesi ir viens no būtiskākajiem veiksmīga un konkurētspējīga uzņēmuma aspektiem.  Profesionāli ierīkota noliktava uzņēmumam sniedz patērētā laika un materiālu ekonomisko efektivitāti. Kā savas jomas profesionāļi, augsti vērtējam loģistikas profesionāļu AS “Eugesta Eesti” sadarbības izvēli ar mūsu uzņēmumu. Mūsu darbinieku profesionālās zināšanas, elastīgās tehniskās aprīkojuma piemērošanas iespējas klientu individuālajām vajadzībām un VVN piedāvāto produktu augstā kvalitāte, aprīkojot noliktavu, deva gaidīto rezultātu.

Projekta realizācija ietver klienta vēlmju un vajadzību izpratni, profesionālu un augstas kvalitātes -  sertificēta aprīkojuma izvēli, efektīvu noliktavas preču plūsmas plānošanu, ievērojot augstākās drošības prasības.

Mēs saviem klientiem vēlamies sniegt vislabāko iespējamo pieredzi, tāpēc palešu plauktu sistēmas pielāgojam ikviena klienta vēlmēm un vajadzībām. Shēmā redzams palešu plauktu izkārtojums AS “Eugesta Eesi” noliktavā, kur projekta izstrādes laikā, īpašu uzmanību pievērsām palešu plauktu izvietojumam, lai tas būtu gan kompakts, gan ergonomisks, kā arī palešu plaukti tiek uzstādīti tā, lai būtu droši. Tas nozīmē, ka tika uzstādīts drošības aprīkojums, tostarp paneļi aizsardzībai pret preču nokrišanu, palešu aizturi, vertikālo statņu pastiprinājumi, prettrieciena aizsargi un palešu aizmugurējās daļas atbalsti.

Šī projekta ietvaros veicām dažādus uzdevumus, gan konsultējām klientu piemērotāko produktu izvēlē, veidojām projekta skices un īstenojām to, piegādājot un montējot palešu plauktus ar 11 550 palešu vietām.

Palešu plaukti ir piemērots risinājums ikviena veida noliktavai, tie ir piemēroti preču uzglabāšanai, kurām ir liels preču daudzums attiecibā uz katru izstrādājumu, kā arī smagsvara preču glabāšana

Noliktavas plāns

15.04.2021