Koka paletes

Koka palešu izmantošana dažādās nozarēs ir kļuvusi par izplatītu un efektīvu risinājumu, jo tās nodrošina vieglu pārvadāšanu un uzglabāšanu dažādu materiālu un preču transportēšanai. Uzņēmums VVN ir viens no vadošajiem piegādātājiem koka palešu tirgū, kas piedāvā dažādus palešu veidus, kas atbilst klientu vajadzībām un prasībām.

Viena no VVN piedāvāto koka palešu priekšrocībām ir to plašais sortiments. Uzņēmums piedāvā dažādus koka palešu veidus, piemēram, eiro paletes (EPAL, EUR, EUR1), somu paletes (FINPAL), un angļu paletes (industriālās paletes). Standarta palešu modeļi ir ideāli piemēroti vispārējai preču pārvadāšanai un uzglabāšanai. Tos var izmantot dažādās nozarēs, piemēram, loģistikā, pārtikas un dzērienu ražošanā vai būvniecībā.

Viens no visizplatītākajiem un pazīstamākajiem koka palešu veidiem ir eiro paletes. Šīs paletes atbilst starptautiskajiem standartiem, kuriem ir piešķirts oficiāls nosaukums EPAL. Eiro paletes ir izturīgas, stabīlas un piemērotas plašai preču klāsta pārvadāšanai un uzglabāšanai. Šīs paletes ir standartizētas un tāpēc kompatiblas ar daudziem preču uzglabāšanas un transportēšanas iekārtu veidiem.

Otrs koka palešu veids, ko mēs piedāvājam, ir somu paletes, ko saīsināti sauc arī par FINPAL. Somu paletes ir populāras dažādās nozarēs, piemēram, pārtikas un dzērienu ražošanā. Tās ir izgatavotas no kvalitatīva koka, kas nodrošina izturību un stabilitāti. Somu paletes bieži tiek izmantotas arī eksporta darbībās, jo tās atbilst starptautiskajiem standartiem un ir viegli saderīgas ar dažādu valstu loģistikas prasībām.

Trešais veids, ko piedāvājam, ir angļu paletes, kas arī pazīstamas kā industriālās paletes. Angļu paletes ir iecienītas rūpniecības un ražošanas nozarēs, jo tās ir īpaši izturīgas un spēj izturēt lielu slodzi. Angļu paletes ir lielisks risinājums, ja nepieciešams pārvadāt smagās rūpnieciskās preces vai veikt darbus, kas prasa īpašu izturību un stabilitāti. Piedāvājam dažāda izmēra koka paletes; par konkrēto izmēru un skaita nepieciešamību vērsties, aizpildot pieprasījuma formu zemāk:Vispārēja specifikācija

Standarts Kravnesība LDM (iekraušanas augstums)

Garums

Platums

Augstums

Svars

EPAL/EUR, EUR1 (eiro palete) 1500 kg 0.4 1200 mm 800 mm 144 mm 25 kg
FINPAL (somu palete) 2500 kg 0.5 1200 mm 1000 mm 177 mm 25 kg
Industriālā (angļu palete) 2500 kg 0.6 1200 mm 1200 mm 177 mm 25 kg