Izvēlies VVN piedāvāto tirdzniecības aprīkojumu

VVN ir viens no vadošajiem tirdzniecības aprīkojuma piegādātājiem Baltijā un Skandināvijas valstīs. Mēs piedāvājam mūsu klientiem pilnu aprīkojuma klāstu tirdzniecības un noliktavu telpām, kas palīdzēs  uzlabot preču apriti jūsu uzņēmumā.

Lepojamies ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi un zināšanām, kas ir devušas mums iespēju izveidot stabilu un konkurētspējīgu uzņēmumu, kas specializējas augstas kvalitātes tirdzniecības aprīkojuma piegādē un uzstādīšanā. Mūsu ražotās un piegādātās produkcijas augsto kvalitāti nodrošina sertificētās ražotnes Latvijā un Eiropas valstīs.

Veikalu plauktu sistēmas ir svarīga jebkura mazumtirdzniecības uzņēmuma sastāvdaļa. Tās ne tikai palīdz izvietot preces, bet arī maksimāli efektīvi izmantot telpu platību, turklāt pareizi izvēlēti veikalu plaukti padara produktus vizuāli pievilcīgākus apmeklētājiem/pircējiem.  

Labi izstrādātā sistēmā, veikalu plaukti nodrošina vieglu piekļuvi produktiem, kurus vēlaties izvietot. Turklāt tai jābūt veidotai tā, lai klienti varētu viegli orientēties veikalā. Piemēram, ja ejas ir pārāk šauras, pircēji var atstāt veikalu ātrāk un meklēt nepieciešamo preci citur. Labi projektētai tirdzniecības vietai jābūt arī viegli tīrāmai.

VVN piedāvā:
 
  • tirdzniecības plauktu sistēmas;
  • specializētus tirdzniecības moduļus maizes izstrādājumie, ziediem, augļiem, dārzeņiem, alkoholiskajiem dzērieniem, sporta precēm, cigaretēm utt.;
  • kases galdus ar konveijera lentu;
  • kases galdus bez konveijera lentas;
  • papildus aprīkojuma stendus norēķinu zonām;
  • citus inovetīvus norēķinu zonu risinājumu moduļus.
Klientiem nodrošinām pilnu pakalpojumu klāstu, no projektēšanas līdz montāžai, un servisa apkalpošanai.

23.11.2023