Droša vide darbiniekiem un klientiem

Ik dienu strādājam pie tā, lai būtu uzticams un profesionāls atbalsts mazumtirgotājiem, spējot sniegt labākos risinājumus, kas mūsu klientiem palīdz efektīvi darboties un augt ilgtermiņā.

Rodoties jauniem izaicinājumiem un noteikumiem vīrusu laikā, piedāvājam risinājumus, kas atvieglos drošības normu izpildi, lai justos droši gan darbinieki gan klienti.

Caurspīdīgie akrila stikla kases vairogi uzlabo gan klientu gan veikala darbinieku drošību un ērtību. Vairogi nodrošina drošu attālumu starp klientu un kasieri, sniedzot kasierim izolētu, ērtu un drošu darba vietu. Vairogus iespējams uzstādīt ne tikai pie kasēm, bet arī citos veikalā esošajos klientu apkalpošanas punktos, piemēram, pie produktu vitrīnām, tādejādi ierobežojot tiešu kontaktu veikala darbiniekam ar klientiem.

Maksimāli pārdomātai drošībai tiek uzstādīti priekšpuses, sānu un aizmugures vairogs, tādejādi ierobežojot klientu un darbinieku tiešu kontaktu, kamēr tiek skenētas preces, paņemti pirkumi, vai klienti atrodas paralēlajās kases ejās.

Vairogi ir gan praktiski gan pārdomāti dizaina ziņā un atbilst aktuālajām komerciālā interjera tendencēm.

Veikala vairogs 1
Veikala vairogs 2
Veikala vairogs 3


Dezinfekcijas līdzekļu turētājs

DEZINFEKCIJAS LĪDZEKĻU TURĒTĀJS

Vienkārša un ātrā uzstādīšana, piemēroti jebkuram veikalam un telpai.

Dezinfekcijas stacija

DEZINFEKCIJAS STACIJA

Bezkontakta dezinfekcijas stacija ar cimdu turētāju ātrai un efektīvai roku dezinfekcijai. Tā ergonomiskais dizains ļauj to novietot jebkur uz jebkuras virsmas.09.05.2020