PAR MUMS

VVN ir viens no vadošajiem veikalu un noliktavu aprīkojumu ražotājiem un piegādātājiem Baltijā un Skandināvijas valstīs ar plašu sadarbības tīklu visā Eiropā. Turpinām augt un attīstīties, sekojot līdzi jaunākajām attīstības tendencēm un inovācijām, spējam radoši strādāt vienā solī ar mainīgo un moderno mūsdienu sabiedrību.

Lepojamies ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi un zināšanām, kas ir devušas mums iespēju izveidot stabilu un konkurētspējīgu uzņēmumu, kas specializējas uzglabāšanas, tirdzniecības telpu un veikalu aprīkojuma jomā. Mūsu ražotās un piegādātās produkcijas augsto kvalitāti nodrošina sertificētās ražotnes Latvijā un Eiropas valstīs.

Klientiem varam nodrošināt kā gatavu produkciju, tā individuālas izstrādes projektus. Sniedzam montāžas un demontāžas pakalpojumus kā pie mums iegādātam aprīkojumam, tā arī klienta rīcībā esošajam.

Kādēļ izvēlēties mūs kā savu sadarbības partneri?
Ilggadējā darba pieredze ir apliecinājums zināšanām klientam piemērotu risinājumu izvēlē, tehniski spējam nodrošināt piemērotākos risinājumus, jo kā ražotāji esam elastīgi risinājumu iespējās. Aprīkojuma ražošanā izvēlamies augstas kvalitātes materiālus no sertificētām ražotnēm Latvijā un Eiropā. Darbu veikšanai esam atlasījuši prasmīgu profesionāļu komandu. Pateicoties mūsu starptautiskajai darbībai, spējam nodrošināt pastāvīgu un stabilu preču klāstu īsos piegādes termiņos.


PAR MUMS