HX palešu plauktu sistēmas

Izvēloties HX palešu plauktu sistēmas, jūs iegūsiet inovatīvus risinājumus, kas padarīs efektīvāku ikdienas darbu. HX palešu plauktiem piemīt augsta slodzes noturība un visplašāko konstrukciju kombināciju veidi dažādu preču veidu un izmēru izvietošanai.

HX palešu plauktu sistēmas

HX palešu plauktu sistēmu ieguvums ir iespēja izveidot vairākas plauktu rindas no vienas, vai vairākām sekcijām ar siju līmeņiem - plauktiem dažādos līmeņos. Tas sniedz iespēju vienā plauktu rindā izvietot dažāda izmēra un smaguma preces, maksimāli efektīvi plānot noliktavu izvietojumu, balstoties uz katra uzņēmuma individuāliem loģistikas parametriem.

Būtiska HX noliktavu plauktu priekšrocība ir visu elementu montāža, izmantojot skrūvju un āķu savienojumus, ko iespējams izmantot atkārtoti. Rezultātā esošos plauktus nepieciešamības gadījumā iespējams pārveidot, ieekonomējot uzņēmuma līdzekļus jaunu plauktu iegādei.

Atbilstoši jūsu vajadzībām, pēc tehniskās specifikācijas tiek pielāgoti plauktu rāmji, siju veidi, plauktu pamatnes, aizmugures sienas un citi nepieciešamie aksesuāri, kas plauktus padara daudzfunkcionālus kā vertikālai, tā horizontālai preču izvietošanai.

Izvēloties HX palešu plauktus, jūs iegūstat plauktu konstrukcijas, kas atbilst stingri noteiktajām Eiropas savienības prasībām. TUV Rheinland - Vācijas pētniecības institūts ir apstiprinājis HX risinājumu kvalitāti, ko apliecina piešķirtais GS sertifikāts.

HX palešu plauktu sistēmas 2

HX palešu plaukti ir mūsdienīgs risinājums, lai noliktavu darbību padarītu efektīvāku un uzņēmējdarbību konkurētspējīgāku. Jums vispiemērotāko risinājumu, pamatojoties uz jūsu individuālajām vajadzībām, palīdzēs izplānot mūsu profesionālie darbinieki, kas veiks nepieciešamos aprēķinus un konstrukciju plāna izstrādi.

Detalīzētu HX palešu plauktu informāciju skatīt ŠEIT

Papildus informācijai zvaniet vai rakstiet: +371 27727449 (latviešu, angļu val.); +371 22074120 (latviešu, krievu, angļu val.); e-pasts: [email protected]


26.11.2019