Realizēts starptautisks sadarbības projekts Dānijā

Viens no mūsu pēdējiem realizētajiem projektiem ir starptautisks projekts Dānijā kopā ar uzņēmumu  “Damgaard-Jensen A/S BrandFactory”. Mūsu uzdevums projekta realizēšanā bija piedāvāt visefektīvākos risinājumus klienta prasībām, piegādāt izvēlētās preces un tās uzstādīt.  Projekts realizēts Dānijā, “Bytorv Horsens” tirdzniecības centrā, kur tika atvērts rotaļlietu veiklas “KiDS Coolshop”, kurā tā apmeklētājiem ir iespēja izmēģināt rotaļlietas pirms to iegādes.

Sākotnējās klienta vēlmes nedaudz atšķīrās no tā, kas tika realizēts, bet, kopīgi strādājot un komunicējot, tika rasti efektīvi risinājumi, lai rotaļlietu veikala iekārtojums būtu gan ergonomisks, gan estētiski pievilcīgs un ietilpīgs. Klienta sākotnējā vēlme bija veidot plauktu sekcijas ar koka sienas paneļiem, taču, veicot materiālu cenu analīzi un ņemot vērā straujo izejmateriālu cenu kāpumu, piedāvājām standarta risinājumu - plauktu sekcijas ar metāla sienas paneļiem. Veicām detalizētus plauktu mērījumus, kas bija nepieciešami, jo uz plauktiem tika līmētas speciāli veidotas magnētiskās vizualizācijas, lai tos padarītu atbilstošus bērnu rotaļlietu veikalam.

Projekta ietvaros tika uzklausītas klienta vēlmes un vajadzības, lai sagatavotu piedāvājumu un skices 2D un 3D formātā, lai klients pēc iespējas precīzāk izveidotu sev vēlamo plauktu izkārtojumu veikalā. VVN piegādāja un uzstādīja profesionālo veikalu plauktu sistēmu. Tās bij 1,4 metru un 3 metru augstas sekcijas, aprīkotas ar dažādu skaitu režģu plauktiem, lai preces būtu ērti izvietot un apskatīt veikala apmeklētājiem. 3 metru augstās sekcijas tika stiprinātas pie veikala grīdas - maksimālai stabilitātei un drošībai. Plauktu montāžas laikā VVN komanda aktīvi sadarbojās ar vietējiem dāņu būvniekiem un galdniekiem, kuri gādāja par pārējo veikala vizuālo noformējumu, lai gala rezultātā šis veikals izskatītos teicami.

Šis ir tikai viens no VVN paveiktajiem projektiem. Klienti mūs izvēlas, jo uzklausām viņu vēlmes, piedāvājam labākos risinājumus un darbu veicam ar augstu atbildības sajūtu un kvalitatīvi. Kā apstiprināja  “Damgaard-Jensen A/S BrandFactory” stratēģiskais vadītājs Daniel Højgaard Hindhede pēc veikala atvēršanas – šis projekts ir brīnišķīgs panākums visām iesaistītajām pusēm!

Veikalu plaukti Dānijā 1
Foto: Morten Pape

Veikalu plaukti Dānijā 1
Foto: Morten Pape
Veikala plānojums un plauktu sistēmas 11.11.2021