Mēbeles valsts un pašvaldību iestādēm

SIA “Viss veikaliem un noliktavām” ir viens no vadošajiem mēbeļu, iekārtu un tirdzniecības aprīkojuma tirgotājiem Latvijā. Uzņēmumam ir vairāk kā 10 gadu pieredze, bet neskatoties uz to, pilnveidojam pakalpojumu un preču klāstu, lai sniegtu labākos pieredzi un pakalpojumus mūsu klientiem. 

Valsts un pašvaldību iestādēm piedāvājam visdažādākās mēbeles un aprīkojumu –mobilās metāla plauktu sistēmas, skapjus dokumentiem, skapjus ar bīdāmām durvīm, metāla kartotēku skapjus, metāla failu skapjus, garderobes skapjus un to sistēmas, skapīšus mantu uzglabāšanai, mēbeles bibliotēkām, metāla mēbeles medicīnai, mēbeles skolām un daudz ko citu. Īpaši uzmanību pievēršam klienta vēlmēm un vajadzībām, lai maksimāli sasniegtu labāko rezultātu un sniegtu labāko iespējamo pieredzi sadarbojoties ar VVN.

Esam sadarbojušies ar vairākām Latvijas valsts un pašvaldību iestādēm, piemēram, AS "Air Baltic Corporation", kur mūsu komanda veica 250 metāla garderobes skapju piegādi. VAS “Latvijas pasts” bija viens no mūsu klientiem, kur VVN komanda veica veikala plauktu stendu uzstādīšanu  pasta nodaļās, kā arī palešu plauktu piegādi un montāžu noliktavas telpās. Savukārt, 2020. gada novembrī veicām metāla garderobes skapju sistēmu un noliktavas aprīkojuma piegādi un uzstādīšanu AS "Pasažieru vilciens". 


MOBILĀS PLAUKTU SISTĒMAS

MOBILĀS METĀLA PLAUKTU SISTĒMAS ARHĪVIEM

Lielisks risinājums dokumentu arhivēšanai un glabāšanai, turklāt plašās komplektācijas un montāžas iespējas nodrošina šo plauktu uzstādīšanu arī telpās ar šauru platību, tādējādi pilnībā garantējot visoptimālāko iekārtojumu, kas nebūtu iespējams ar standarta (stacionārajiem) plauktiem.

MOBILĀS PLAUKTU SISTĒMAS 1

ELEKTRISKĀS MOBILO PLAUKTU SISTĒMAS

Mobilie plaukti ar "SOFT TOUCH" sistēmu ir patiesi inovatīvs risinājums, kas tajos uzglabāto arhīvu ļauj pārvietot bez jebkādas fiziskas piepūles. Kontroles panelis un elektriskās piedziņas mehānisms ir precīzi noregulēti visās detaļās ar vislielāko drošības pakāpi un lietotāja ērtību apvienojumu. Tas ir ideāls risinājums lielām un bieži izmantotām arhīvu sistēmām.

MOBILĀS PLAUKTU SISTĒMAS 2DOKUMENTU SKAPJI

SKAPJI DOKUMENTIEM

Uzņēmums "Viss veikaliem un noliktavām" piedāvā plašu metāla skapju izvēli – birojiem un ofisa telpām, noliktavām, darbnīcām, arhīviem u.c., kas pielietojami visdažādākajiem mērķiem – dokumentu un arhīva materiālu uzglabāšanai, kartotēku veidošanai u.tml.

DOKUMENTU SKAPJI 1


SKAPJI AR BĪDĀMĀM DURVĪM

Korpuss, plaukti un durvis izgatavotas no 0,6-0,8 mm biezām tērauda loksnēm. Plauktu regulēšanas solis ik pa 25 mm, durvis aprīkotas ar slēdzeni un komplektā 2 atslēgas.

DOKUMENTU SKAPJI 2

METĀLA KARTOTĒKU SKAPIS

 

Skapja karkass izgatavots no 0,7 mm biezām tērauda loksnēm, atvilktņu priekšējā daļa no 1,0 mm, atvilktņu pārējās daļas no 0,6 mm biezām tērauda loksnēm. Atvilktnes ir ar lodīšu vadotnēm, katras atvilktnes kravnesība 50 kg. 

DOKUMENTU SKAPJI 3


METĀLA RASĒJUMU UN KARŠU SKAPJI

Skapja karkass izgatavots no 0,8 mm biezām tērauda loksnēm, atvilktņu priekšējā daļa no 1,0 mm, atvilktņu pārējās daļas no 0,6 mm biezām tērauda loksnēm. Atvilktnes ir ar lodīšu vadotnēm.

DOKUMENTU SKAPJI 4

METĀLA FAILU SKAPJI

 

Skapja karkass izgatavots no 0,7 mm biezām tērauda loksnēm, atvilktņu priekšējā daļa no 1,0 mm, atvilktņu pārējās daļas no 0,6 mm biezām tērauda loksnēm. Atvilktnes ir ar lodīšu vadotnēm, katras atvilktnes kravnesība ‒ 50 kg. 

DOKUMENTU SKAPJI 5 

GARDEROBES SKAPJI

 

GARDEROBES SKAPJI

 

Uzņēmums "Viss veikaliem un noliktavām" piedāvā plašu garderobes skapju un aprīkojuma izvēli, tostarp metāla garderobes skapjus ar un bez papildaprīkojuma.

GARDEROBES SKAPJI 1

SKAPĪŠI MANTU UZGLABĀŠANAI

 

Komplektā skrūvītes savstarpējai sastiprināšanai. Durvis aprīkotas ar gumijas atdurēm klusai aizvēršanai. Durvju vērtnes virziens saskaņojams pa labi/kreisi pēc pasūtītāja vēlmes.

GARDEROBES SKAPJI 2


GARDEROBES SKAPĪŠU SISTĒMAS

 

Durvis aprīkotas ar gumijas atdurēm klusai aizvēršanai, ar cilindra slēdzeni. Durvju vērtnes virziens saskaņojams pa labi/kreisi pēc pasūtītāja vēlmes. Katrā skapītī ir 1 ventilācijas atvere. 


GARDEROBES SKAPJI 3

 


30.06.2021